יום הזכרון לשואה ולגבורה 

תשפ"א 2021

נר נשמה לזכר קורבנות השואה

בי"ס גולדווטר 

בואו להדליק נר נשמה לזכר קורבנות השואה

arrow&v

שם מדליק הנר

נאדין סעאידה

כיתה יא'7

שם מדליק הנר

זרנקין בניה

צוות החינוך

שם מדליק הנר

נועה אלמקייס

כיתה ט'4

שם מדליק הנר

אושר דיגורקר

כיתה יב'3

שם מדליק הנר

ליאם

כיתה י'7

שם מדליק הנר

עידן טובול

כיתה ט'7

שם מדליק הנר

אפרת

כיתה י'7

שם מדליק הנר

רפאל

כיתה י'7

שם מדליק הנר

אנה פרלין

כיתה ט'4

שם מדליק הנר

גיא פריג׳

כיתה יב'3

שם מדליק הנר

מור גרוספלד

כיתה יב'3

שם מדליק הנר

נזר מרטוסנקו

כיתה יא'8

שם מדליק הנר

קיריל בילצקי

כיתה יב'8

שם מדליק הנר

אופיר שטיינברג

כיתה י'8

שם מדליק הנר

ליאם רוזט

כיתה יא'3

שם מדליק הנר

ענבר בוקרה

כיתה יב'8

שם מדליק הנר

אבי קנדלקר

כיתה יב'8

שם מדליק הנר

פינטו ליאור

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

מורנה לאיור טורס

כיתה ז'8

שם מדליק הנר

סתיו דבוש

כיתה ז'8

שם מדליק הנר

אורי אוכמן

כיתה ז'8

שם מדליק הנר

ואנונו יקיר

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

נועם ויזל טל

כיתה י'8

שם מדליק הנר

גיא בין שיטרית

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

קרן בורוקובסקי

כיתה ח'2

שם מדליק הנר

שלו שלום ביטון

כיתה יב'2

שם מדליק הנר

אזולאי בראל

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

ריקי שבת אשכנזי

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

ליהי לוי

כיתה ט'1

שם מדליק הנר

עופרי פורטוגס

כיתה י'8

שם מדליק הנר

אלינה מקסימובסקי

כיתה י'3

שם מדליק הנר

דניאל בוהדנה

כיתה י'3

שם מדליק הנר

קסניה קים

כיתה י'3

שם מדליק הנר

עידו כהן

כיתה ז'3

שם מדליק הנר

שקד ביטון

כיתה ז'3

שם מדליק הנר

נויה עמר

כיתה ח'7

שם מדליק הנר

סופר קתרין

כיתה ח'4

שם מדליק הנר

מחנך שלומיק שאול

כיתה יא'3

שם מדליק הנר

עמית מלי

כיתה י'3

שם מדליק הנר

אלי יעקב

צוות החינוך

שם מדליק הנר

מלי פלג

צוות החינוך

שם מדליק הנר

אורה

כיתה יא'7

שם מדליק הנר

הדס ארז

אורח

שם מדליק הנר

ג'ניפר

אורח

שם מדליק הנר

איתי

כיתה ז'1

שם מדליק הנר

ניקול סטרם

כיתה יב'8

שם מדליק הנר

שניר אסולין

כיתה י'7

שם מדליק הנר

דניאל דורפמן

כיתה י'7

שם מדליק הנר

מעיין לייזרוביץ

כיתה י'7

שם מדליק הנר

אמיר גאלי

כיתה יב'3

שם מדליק הנר

אלן טבצ'ניקוב

כיתה ט'4

שם מדליק הנר

עידן נעימי

כיתה ז'3

שם מדליק הנר

שוהם כהן

כיתה ח'5

שם מדליק הנר

יגור סקורקוב

כיתה יב'8

שם מדליק הנר

רון מדלסי

כיתה י'8

שם מדליק הנר

אייל שביט

כיתה יא'3

שם מדליק הנר

ליאן ברייוינג

כיתה ז'2

שם מדליק הנר

שןןקי מרים

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

סויסה מתנאל

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

שוהם עבאדי

כיתה יב'2

שם מדליק הנר

הודיה סיבוני

כיתה ט'7

שם מדליק הנר

אילן אימנלוב

כיתה ז'8

שם מדליק הנר

אהרון נועם מלכה

כיתה ח'7

שם מדליק הנר

גאיה בן זיקרי

כיתה יא'1

שם מדליק הנר

ולריה פורמן

כיתה יב'2

שם מדליק הנר

שיר פלדמן

כיתה יב'2

שם מדליק הנר

זיו יפת

כיתה יב'2

שם מדליק הנר

אוחיון ליאם

כיתה יא'6

שם מדליק הנר

דיאנה גוטקין

כיתה ז'5

שם מדליק הנר

רואי פאר

כיתה ט'7

שם מדליק הנר

אביה סנדרוסי

כיתה ט'4

שם מדליק הנר

תלמידי הכיתה

כיתה ח'6

שם מדליק הנר

שיר ישראל

כיתה יא'1

שם מדליק הנר

רומי רווה

כיתה י'8

שם מדליק הנר

שי זגיק

כיתה ז'3

שם מדליק הנר

אלישע יאשין

כיתה ז'3