חיפוש

איזה סוגי ווירו יש במוניטור? מתי הוא מתריע ומתי חוסם ווירו?

עודכן ב: 12 ספט 2019

הנושא של הווירו במוניטור מטופל בשני מישורים:

א. זיהוי ווירו בליסטר

באוטו-ליסטר התראות (מאפשר להעלות למרות ההתראה, אם רוצים).

בבאלק ליסטר - חסימה (ילווה במייל עם פירוט הסיבה לחסימה).

ההתראות באוטו-ליסטר והחסימה בבאלק ליסטר מתבצעות בהתאם להגדרות VERO STRICTNESS בעמוד SETTINGS>ADVANCED:במוניטור יש 3 רמות של ווירו ותמיד כשיש אזהרת ווירו כתוב מעל איזור הכותרת בליסטר על מה האזהרה בדיוק, צריך להתרגל לקרוא את האזהרה בליסטר ולנתח בכל מקרה לגופו:VERO - BRAND .1

ווירו של ברנד - חד משמעית לא מעלים.

VERO - TITLE .2

אם זה רק בכותרת - בודקים האם מדובר בברנד או בכלל, חלילה, בחיקוי / רפליקה (גם אסור באיביי) או במוצר שמשרת ברנד שזה כן בסדר להעלות, כל עוד משתמשים בכותרת במלים כגון: FOR... COMPATIBLE WITH... FITS...

VERO - DESCRIPTION .3

והמקרה השלישי - זה מילת ווירו בתיאור, ששם לרוב זה יהיה על תקן של אות אזהרה והרבה פעמים תראו שזה לפעמים מקרי, כי זה בגלל שם של מותג שהוא גם סתם מילה שימושית בשפה האנגלית. אז לשיקולכם. :-)


ב. סורק ווירו

חינם למנויים בחבילות של 1,200 ליסטים ומעלה

הסורק הזה מתעדכן אחת ליממה - כלומר כל דיווח ווירו חדש מתעדכן במאגר אחת ליממה ותוכלו לבוא כל יום ולהריץ על כל הלסיטים שלכם סריקה לראות אם משהו לא הפך לווירו ולפעול בהתאם.

הסריקה מתבצעת באופן מאוד פשוט - מי שנמצא בחבילה המתאימה פשוט צריך לבוא לדף של המוניטור וללחוץ למעלה על כפתור VERO SCAN

בזמן הסריקה האייקון של המגן על הכפתור יצבע בירוק, כאשר סריקת הליסטים תסתיים תראו על המסך טבלה רק של כל הלסיטים שהם ווירו אצלכם.הסריקה האת מתבצעת רק לפי המותג של המוצר - מה שרשום באייטם ספציפיק

BRAND הסריקה הזו עובדת על כל המוצרים - של כל הספקים. 

במוצרים מעליאקספרס עליכם לשים לב גם למותגים מזויפים, כלומר כאלה שמיוצרים על ידי מותג אחד בעודם מהווים חיקוי של מותג אחר - מפני דבר כזה אין דרך להתגנון.

בנוסף, לפעמים חלק מהמוצרים מעליאקספרס לא שולחים את הנתון של הברנד שלהם בליסטר, במקרה כזה, אם אתם רואים התראה על מילת ווירו בכותרת ואתם רואים שבכותרת של עליאקספרס זה בעצם שם המותג של המוצר - תתיחסו לזה כאל ווירו של ברנד ואל תעלו:


כמו כן, מהסיבה הנ"ל, מומלץ מאוד למי שעובד עם באלקים מעליאקספרס לא לאפשר העלאה של ווירו של כותרת בהגדרות SETTINGS>ADVANCED>VERO STRICTNESS

לדף המידע של איביי בנושא ווירו הקליקו כאן.


חשוב לדעת

הבסיס של רשימת הווירו שלנו זה קודם כל, כמובן, רשימת הווירו הרשמית של איביי, בנוסף מקורות חיצוניים וחלק נכבד אלה הדיווחים שלכם המשתמשים שאנחנו אוספים לאורך הזמן. 

לכן, כל פעם שאתם מקבלים מאיביי מייל על הסרת ליסט כלשהו עקב הפרה של זכויות יוצרים או השהייה, חלילה, נודה לכם אם תוכלו לשלוח לתמיכה של יאבללה:

צילום מסך של ההודעה מאיביי האסין/קישור למוצר באתר של הספק כדי שנוכל לבדוק ולהוסיף לרשימת הווירו


כמו כן כדי למנוע תקלות של זכויות יוצרים, וורו וכדו

אני ממליץ לרכוש פיצ'ר בעלות של 6 ש"ח שיעזור לכם לפתור את הבעיה.

ובעצם להגן עליכם מתביעות, והכי חשוב יחסוך לכם זמן.פי'צר ווירו בעלות של 6 ש"ח: הקליקו כאן

להדרכת וידאו בנושא ווירו: הקליקו כאן31 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

ארכיון